درمان مو از طریق PRP درمان مو از طریق PRP

fa 2020-03-30 22:02:00 2020-10-31 09:56:54 درمان مو از طریق PRP
برای دیدن مراحل گام به گام فیلم را تماشا کنید

درمان مو از طریق PRP

از طریق درمان PRP، موها با ترومبوسیت های جدا شده ، بوسیله سانتریفیوژنمونه ی خون بیمار، تقویت می شوند.

درمان PRP به چه منظور استفاده می شود؟

PRP درمانی است که برای نازک شدن موها، به ویژه در نتیجه آلوپسی آندروژنتیک، که بیشتر به عنوان ریزش مو براساس صفات مردانه شناخته می شود، به کار می رود. PRP به جلوگیری از ریزش مو و تقویت موهای ضعیف کمک می نماید. درمان PRP که در کلینیک دکتر سرکان آیگین بعد از کاشت مو انجام می شود به منظور افزایش نتایج مثبت کاشت مو می باشد.

PRPدرمانی است که بسیاری از بیماران مشتاق به انجام آن می باشند زیرا به روند بهبودی بعد از عمل نهایت کمک را می کند و بر رشد و ضخامت موهای جدید بعد از عمل کاشت، تأثیرات مثبت می گذارد.

درمان PRP چگونه انجام می شود؟

درمان PRP در بیمارستان انجام می شود این روش با خونگیری از بیمار شروع وبرای دستیابی به پلاسمای غنی از پلاکت، نمونه ی خون گرفته شده در سانتریفیوژ جداسازی می شود. پلاسمای غلیظ خون شامل پلاکت، لکوسیت ها، فاکتورهای رشد و سیتوکین ها به پوست سر بیمار تزریق می شود. تمام مراحل حدود 45 دقیقه به طول می انجامد

درخواست درمان PRP

 

چه کسی قادر به در خواست PRPاست؟

مردان و زنانی که دچار ریزش مو شده اند یا موهای نازکی دارند کاندیداهای خوبی برای این روش درمان هستند. درمان در جلسات مکرر انجام می گیرد. بسته به اولویت و نیاز بیمار که می تواند هر 2 یا 3 ماه یکبار در طول یکسال پس از عمل انجام گیرد.

در صورت نیاز به درمان متمرکزتر، PRP را می توان همراه مزوتراپی مو اعمال کرد. هنگامی که هر دو روش درمانی برای یک بیمار ضروری باشد فاصله ی بین دو درمان می بایست 15 روز باشد.

چگونه PRP در کاشت مو استفاده می شود.

روز بعد از عمل کاشت مو، بعد از پانسمان پزشکی، دکتر سرکان ایگین ممکن است به جای لیزر درمانی، فقط PRP یا هر دو درمان با فاصله زمنی 15 روز انجام گیرد.

عملیات کاشت مو که با PRP پشتیبانی می شود، بهبودی سریع بافت را فراهم می کند، فولیکول های مو را قادر می سازد تا مدت بیشتری در مرحله رشد فعال باقی بمانند و به پیوندها کمک می کند تا پس از عمل درمنطقه پیوندی سازگار شوند. با استفاده از فاکتورهای رشد، درمان PRP سرعت رشد مو را بعد از عمل افزایش می دهد، زیرا باعث ایجاد رگ های ریز جدید در منطقه پیوند شده و همچنین باعث سریعتر شدن دریافت اکسیژن و تغذیه سریع فولیکول های مو می شود. بنابراین، برای افزایش سرعت رشد مو بعد از عمل مؤثر خواهد بود.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.