دکتر سرکان آیگین

Dr. Serkan Aygın frontal photo shoot with white dress
در باره

دکتر سرکان آیگین

دکتر سرکان آیگین یکی از اولین تیم های پزشکی در زمینه ی پیوند مو در ترکیه است، که از سال 1996 در درمان ریزش مو فعالیت می کند.

در دانشکده پزشکی چاپای استانبول، دوره لیسانس علوم پزشکی را به پایان رساند. ودر رشته داروسازی بالینی ادامه تحصیل داد و با درجه فوق لیسانس فارغ التحصیل شد. سپس دوره ی رزیدنس پوست را در بیمارستان واکیف به اتمام رساند.

ایشان به عنوان یک پزشک متبحر در کلینیک سرپایی پوست و بیماری های مو در بیمارستان گروه واکیف فعالیت کرده است. دکتر سرکان آیگین ، در طی سالهای زندگی حرفه ای خود بر استفاده از تکنولوژی روز دنیا در زمینه پیوند مو متمرکز بوده است، و به عنوان یکی از اولین جراحان در زمینه پیوند مو مطرح بوده است. او یکی از پزشکان پیشگامی است که بی شک، بر جهانی شدن نام ترکیه در زمینه کاشت مو، تأثیر به سزایی داشته است.

در سالهای اخیر از تکنیک پیوند موی FUT استفاده می کند. او در میان اولین پزشکان متخصص پوست و ومو است که برای سالیان متمادی تکنیک FUT که شهرتی جهانی دارد را ، به کار گرفته است.

ماموریت ما

ارائه مشاوره پیوند مو از طریق پزشکان متبحر و متخصص ما به تمامی بیماران. پیوند مو با خدمات کاملا صادقانه، قابل اعتماد ، اخلاقی و با بالاترین کیفیت ، با رعایت کلیه ی استانداردهای مورد نیاز ملی و بین المللی.

هدف ما

هدف ما پیوند مو منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی مورد نیاز است.

کلینیک ما

7 کیفیتی که ما در عملکرد و خدمات خود در کلینیک دکتر سرکان آیگین ، به کار می بندیم عبارتند از:

از سال 1996 ، دکتر سرکان آگین به صورت تخصصی خدمات پیوند و کاشت مو و روشهای درمانی مو را ارائه می دهد.

از سال 1996 ، دکتر سرکان آگین به صورت تخصصی خدمات پیوند و کاشت مو و روشهای درمانی مو را ارائه می دهد. عمل کاشت و پیوند مو در معتبرترین بیمارستان ترکیه انجام می شود ، که همچنین به عنوان یکی از بهترین های جهان شناخته می شود. ما با هدف ایجاد تجربه ای دل پذیر و خاطره انگیز برای بیماران خود ، مشاوره ی رایگان و یک محل اقامتی را برای قبل و بعد از عمل ارائه می دهیم. در این کلینیک تمامی دستگاههای پزشکی مورد استفاده در کاشت مو و سایر روشهای درمانی یکبار مصرف هستند. سیاست همیشگی ما«جلوگیری از تحمیل هرگونه هزینه اضافی، خارج ازمتن خدمات مندرج، در مراحل برنامه ریزی شده برای بیماران»

به کلیه بیمارانی که عمل پیوند و کاشت مو انجام دهند ، ضمانت نامه ارائه می گردد. کلینیک دکتر سرکان آیگین بطور منظم سفرهایی را به کشورهای بیماران سابق خود ترتیب می دهد تا روند بهبودی بعد از عمل آنها را پیگیری کند. کلینیک دکتر سرکان آیگین قصد دارد با ارائه کلیه این خدمات و مراقبتها، موجب اطمینان خاطر بیماران خود شود. ما به این فلسفه معتقد هستیم؛ "تجربه یک بیمار تجربه همه بیماران ما است".

کلینیک ما

our-c-1
our-c-2
our-c-3
our-c-4
our-c-7
our-c-10
our-c-15
our-c-12
بیماران خوشحال

توصیفات

مینا بارسوم

عمل کاشت، بسیار عالی بود. تمامی کارکنان کاملا حرفه ای بودند به ویژه دکتر سرکان. و همینطور نماینده ی مقیم کلینیک در هتل محل اقامت ما (سمیر) واقعا یاری

Read More
آنتونی بروکز

یک محیط جالب با کارکنان عالی. کاملاٌ حرفه ای و یاری بخش کار می کنند و رفتاری واقعا دوستانه و صمیمی دارند.

Read More
استیو مایل

خدمات درمانی از لحظه شروع تا انتها حیرت آور و در حد 5 ستاره بود. با تشکر از دکتر سرکان و همه کارکنان و تیم پزشکی فوق العاده شان که باعث ایجاد این تجرب

Read More
ایلان مهدی

بعد از داشتن این تجربه موفقیت آمیز با دکتر سرکان آیگین، با خیال راحت و اطمینان کامل بگم که آنها کاملا حرفه ای ، صبور و بسیار تمیز کار می کنند و تمام ت

Read More

تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.