شست و شوی موها پس از عمل شست و شوی موها پس از عمل

fa 2020-03-23 18:33:00 2020-11-06 13:31:50 شست و شوی موها پس از عمل
برای دیدن مراحل کار کلیک کنید

شست و شوی موها پس از عمل

بعد از گذشت 3 تا 15 روز از عمل هر روز یک مرتبه موهایتان را با آب گرم بشویید بدین ترتیب در پایان روز دوازدهم پوسته ها معمولا به طور کامل خواهند ریخت


دستور العمل مشخص ارائه شده از سوی کلینیک از روز دوم پس از عمل قابل استفاده است. محل کاشت مو را روزانه 2 تا 3 مرتبه با اسپری مرطوب کننده، مرطوب نمایید. از این محلول تا اتمام کامل آن استفاده کنید.


هفته اول و هفته ی دوم

مرحله ی اول افزودن لوسیون

نماد استفاده از لوسیون بعد از عمل کاشت مو

لوسیون نرم کننده باعث بازسازی سلول های پوست، مرطوب نمودن آن و نرم شدن پوسته ها می شود.

ناحیه اهداکننده(دونر) و ناحیه گیرنده

لوسیون در هر دو ناحیه ی اهداکننده و ناحیه پیوند استفاده خواهد شد. به آرامی هر دو ناحیه با 7 تا 8 قطره از لوسیون بپوشانید. برای مدت یکساعت صبر کنید و سپس موهایتان را با آب بشویید. مطمئین شوید که لوسیون را هم جهت با گرافت های کاشته شده استفاده کنید تا از هرگونه آسیب به آنها جلوگیری شود. توجه داشته باشید که ممکن است میزان بیشتری از لوسیون برای قسمت دهنده(دونر) استفاده شود.

 

مرحله ی دوم استفاده از شامپو

علامت نشان دهنده کاربرد شامپو، پس از عمل کاشت مو شامپوی ویژه با خواص درمانی برای از بین بردن پوسته های ایجاد شده پس از کاشت مو و کمک به پروسه بهبود و ریکاوری استفاده می شود.

یکساعت پس از استفاده از لوسیون همانطور که قبلا اشاره کردیم می توانید موهایتان را بشویید.

برای استفاده از شامپوی درمانی ابتدا با شامپو در دستهایتان کف درست کنید و سپس کف را بر روی در اطراف ناحیه دونر(دهنده) و قسمت گیرنده به آرامی بدون مالیدن یا حرکت سریع یا قدرتمند قرار دهید

برای 2 تا 3 دقیقه کف را برروی سرتان رها کنید و سپس سرتان را بشویید.

توجه داشته باشید که ممکن است جدای از نحوه ی شسشو، میزان بیشتری از لوسیون برای قسمت دهنده(دونر) به دلیل خارش، سوزش یا خشکی استفاده کنید.

مرحله سوم شستشو

نماد شستشوی مو بعد از عملسر خود را آب داغ تحت فشار نشویید بلکه با آب گرم یا ولرم بشویید. بوسیله ی یک کاسه آب را به آرامی روی سرتان بریزید و از دوش استفاده نکنید. شستشوی کامل شامپو از روی سرتان بسیار اهمیت دارد.

 

مرحله 4 خشک کردن

نماد نشان دهنده خشک کردن مو بعد از کاشت موبرای خشک کردن موهایتان از حوله استفاده نکنید. بوسیله سشوار با درجه ی خنک و با فاصله ی معقول از سرتان به آرامی موهایتان را خشک کنید.

 

هفته سوم و چهارم

اگر همچنان مقادیری از پوسته ها روی سرتان باقی مانده اند، لطفا 12-15 قطره از لوسیون رو بر روی منطقه پیوند بریزید و اجازه دهید برای دو ساعت بر روی سرتان باقی بماند پس از آن، آن را با شامپوی ارائه شده توسط ما بشویید و ماساژ ملایمی را برای از بین بردن پوسته ها انجام دهید.

1 ماه پس از عمل، مرحه پر خطر را پشت سر می گذارید و میتوانید به زندگی عادیتان برگردید و از حوله ها نیز استفاده کنید.

یک تذکر: لطفا پس از دنبال کردن دستورالعمل های شستشو برای دو هفته، لطفا عکسهایی از سرتان از زوایای مختلف برایمان ارسال کنید.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.