مطبوعات و جوایز

پاریس- دریافت جایزه اروپایی جراح برتر در پیوند مو در قاره اروپا

دریافت "جایزه اروپایی قرن بیست و یکم" ، به عنوان یکی از مهمترین مراکز خصوصی پزشکی در دنیا دریافت جایزه اروپایی جراح برتر در پیوند مو در قاره اروپا - 4 دسامبر 2019 پاریس پیوند و کاشت مو منطبق با استانداردهای بین المللی کیفیت در ترکیه . کلینیک دکتر سرکان آیگین بار دیگر با دریافت جایزه در اروپا موفقیت خود را در زمینه سلامت در سطح بین المللی تثبیت کرد.

http://www.theeuropeanawards.eu/premiado/dr.-serkan-aygin-european-award-in-medicine-2019-in-hair-transplant-suergery
دکتر سرکان آیگین در دنیا

اسپانیا - کلینیک دکتر سرکان آگین هشتمین جایزه گردشگری LA RAZÓN را دریافت نمود.

در سال 2019 کلینیک دکتر سرکان به دلیل ارائه بهترین خدمات گردشگری درمانی در ترکیه، موفق به دریافت جایزه روزنامه اسپانیایی VD Viajes با عنوان LA RAZÓN شد.

خانم ملدا آیگین همسر دکتر سرکان آیگین به نماینده گی از همسرش این جایزه را دریافت نمود.

آرا تراول در اسپانیا به عنوان نماینده کلینیک دکتر سرکان آیگین در سراسر کشور فعالیت می نماید و دکتر پرز نیز از سوی کلینیک دکتر سرکان آیگین برای اطمینان از ارائه بهترین خدمات و مراقبت ها پس از پیوند مو و برای اطمینان از ارائه بهترین خدمات به بیماران ، نیز در دریافت این جایزه کمکهای چشمگیری داشته است.

علاوه برمیزان رضایتمندی بالای بیماران اسپانیایی که در سالهای اخیر به ترکیه سفر کرده اند ، عوامل دیگری مانند افزایش محبوبیت گیوند مو در اسپانیا به دلیل نتایج عالی و جلب توجه رسانه های اسپانیایی، افزایش پوشش رسانه ای که به دکتر سرکان آیگین اختصاص یافته است و همینطور نویسندگانی که داستان موفقیتهای عمل پیوند مو را منتشر می کنند ، بر شانس ما در کسب این جایزه نیز بسیار تأثیر گذاشته است.

گردنبندهای مهربانی عایشه آرمان -2019

عایشه آرمان ژورنالیست و روزنامه نگار مشهور ترکیه، برای تهیه مطلب در پروژه شخصی اش به نام "حضور مهربانانه ی زنانه" از کلینیک دکتر سرکان آیگین و مرکز پزشکی Doku بازدید کرد هدف اصلی این بازدید جلب مخاطبان و انعکاس این مطلب بود که حضور زنان در محیط کار تا چه حد می تواند باعث افزایش شکوفایی ، ایجاد حس مهربانی و زیبایی شود. "عایشه آرمان همچنین مصاحبه کوتاهی را که با دکتر سرکان آیگین در مورد نوآوری های انجام شده در رشته ی پیوند مو داشت را در حساب کاربری شبکه های اجتماعی خود، به اشتراک گذاشت.

وی همچنین خاطرنشان کرد: چرا افرادی که از حدود 150 کشور برای پیوند مو به ترکیه سفر می کنند ، این کلینیک پیوند مو را به کلینیک های دیگر ترجیح می دهند و تأثیر قابل توجهی که زنان در دستیابی به این هدف داشته اند را بررسی می نماید.

ما همچنین از خط تلفن اضطراری حمایت می کنیم. @acilyardımhattı ابتکار عمل "خط تلفن اضطراری برای هر زن" ، که توسط فدراسیون انجمن های زنان رئیس جمهور ترکیه (TKDF) به اجرا در آمده است.

مجله اسپانیایی اسکویر 2019

vlvaro Luengo ، یکی از سردبیران اسپانیایی مشهورترین مجله جهان "Esquire" ، یک مطلب در ارتباط با کاشت موی خود که در کلینیک ما انجام شد، در این مجله به چاپ رساند ه است.

او ژورنال خود را همزمان در ورژن دیجیتال مجله Esquire منتشر کرد و با پوشش تصویری مراحل مختلف رشد موهای خود ، به روز رسانی مطالب خود ادامه می دهد.

این ژورنال با رسیدن به ده‌ها هزار خواننده در مدت زمانی کوتاه ، خواندنی ترین مقاله اسپانیا است که در مورد کاشت مو نوشته شده است.

برای مطالعه مقاله لطفا به لینک زیر مراجعه کنید: https://www.esquire.com/es/injerto-capilar-turquia-caso-real-evolucion-fotos/

esquire-min

دکتر سرکان رئیس 2019

یک آگهی تجاری جالب که برای دکتر سرکان آگین ساخته شده است. کارمندان دفتر ما در اسپانیا ، در این ویدئو به معرفی کلینیک ما و دکتر سرکان آیگین و تمامی مراحل قبل و بعد از پیوند و کاشت مو می پردازند. این فیلم با سکانسی از دوست ما فردیناندو در یک بار مشروبات الکلی شروع می شود، که قصد دارد برای پیوند مو اقدام کند و نشان می دهد که چطور در حال تحقیق پیرامون این موضوع است.

در ادامه با تماس با مطب ما، مشاور بیماران ما اولین اطلاعات در زمینه پیوند مو را به فردیناندو ارائه می دهد. پس از آن ، فردیناندو ، با آقای مارچلو ، که مسئول دفتر اسپانیا ما است ، دیدار کرد و از روند مرحله به مرحله پیوند مو آگاه شد.

در سکانس بعد ، او با هواپیما به ترکیه می رود و با آنتونیو ، یکی از نمایندگان ترکیه ما ملاقات می کند. با مراجعه به کلینیک ما در ترکیه ، طراحی خطوط کاشت مو با دکتر سرکان آیگین انجام می شود و فیلم به پایان می رسد.

کلینیک دکتر سرکان ایگین - برنامه زندگی دیگران ، جانا بادوایوا - کانال 1 ، روسیه

کلینیک دکتر سرکان ایگین همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد. بیماران از سراسر دنیا می توانند پیوند موهای خود را با سهولت انجام دهند.

برای اطلاع رسانی در سال 2019 ، تیم خبری یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی روسیه به نام "زندگی دیگران" برای بازدید به کلینیک دکتر سرکان آیگین در ترکیه آمد و به تهیه برنامه و فیلمبرداری از این کلینیک پرداخت. "آنها روند پیوند مو را قدم به قدم در زمان واقعی مشاهده کردند و با برخی بیماران نیز مصاحبه کردند " "Janna Badoevaya ، تهیه کننده نمایش و مجری مشهور اوکراینی گفت: ""استانبول یک شهر باورنکردنی است! این اولین بار نیست که در اینجا هستم اما هر بار که به اینجا می آیم تحت تأثیر قرار می گیرم."" "

در حین عمل جراحی ، مصاحبه ای با یکی از بیماران دکتر سرکان ایگین که یک سال پیش پیوند مو انجام شده بود انجام شد. بعد از مصاحبه با دیگو ، فهمیدیم که پیوند مو بخش کوچکی از زندگی به نظر می رسد اما در عین حال تأثیر زیادی در زندگی ما دارد. دیگو اظهار داشت که پس از پیوند مو ، زندگی او تغییرات مثبتی داشته و او بسیار خوشحال است.

وی این روش را به همه توصیه می کند و می گوید: "بالاخره مویی دارم که برای همیشه دوام خواهد داشت" دکتر سرکان آیگین اظهار داشت که عمل پیوند مو روشی راحت و بدون جراحی است که با سهولت انجام می شود.

مهمترین کانال خبری ایتالیا RAI 3 اینجا در کلینیک دکتر سرکان آیگین

مهمترین کانال خبری ایتالیا RAI 3 برای تهیه گزارش در زمینه پیوند مو در ترکیه، به کلینیک ما مراجعه کرد. در طی مصاحبه با دکتر سرکان آگین از آنها می پرسند که چرا در مورد پیوند مو ، ترکیه ترجیح داده می شود.

دکتر سرکان آیگین در مورد چگونگی پیشرفت ترکیه در زمینه کاشت و پیوند مو، اینگونه توضیح می دهد که: " تیم پزشکی ما بیش از 20 سال است که به صورت تخصصی تنها بر روی کاشت مو و درمان های مو فعالیت می نماید . بنابراین طبیعی است که از ما انتظار می رود بهترین نتایج را در جهان داشته باشیم." گزارشگران RAI 3 همچنین از یک عمل پیوند و کاشت مو را تصویربرداری کردند کل روند کاشت مو و حس بیماران در این برنامه تلویزیونی به نمایش گذاشته می شود.

"لاوان گواردیا- اسپانیا 2018 "

این واقعیت که دکتر سرکان ایگان سالهاست پیوند مو برای بیماران اسپانیایی انجام می دهد ، همچنان توجه رسانه ها را به خود جلب می کند. مقاله ای که توسط روزنامه آوانگارد اسپانیا "لاوان گواردیا" منتشر شده است ، به دکتر سرکان آیگین و میزان موفقیت روزافزون وی در زمینه پیوند مو پرداخته است. علاوه بر این ، آنها خاطرنشان كردند كه تعداد افرادی كه از اسپانیا برای انجام عمل پیوند مو به بیمارستان به ترکیه سفر می كنند و تحت مداوا قرار می گیرند ، دائما رو به افزایش است.

داستان این روزنامه همچنین اشاره می کند که دکتر سرکان آیگین سالانه 3 تا 4 بار برای شرکت در کنفرانس ها به اسپانیا سفر می کند و از طریق این بازدیدها، چگونگی پیشرفت بهبودی بعد از عمل را در بیماران قبلی خود پیگیری می کند. در این خبر آمده است که دکتر سرکان آگین برای اسپانیا تا چه حد اهمیت دارد.

lavanguardia-min

برنامه تلویزیونی کوینتا کولونا - ایتالیا 2016

"دکتر. سرکان آگین همچنین به محبوب ترین برنامه تلویزیونی ایتالیا به نام ""کوینتا کولونا "" دعوت شده است. " دکتر سرکان آیگین برای شرکت در این برنامه زنده تلویزیونی از ترکیه به ایتالیا سفر کرد

در طول این برنامه تلویزیونی ، بیمارانی که پیوند مو در کلینیک دکتر سرکان آگین داشتند، نیز تجربیات خود را بیان می کنند. اگرچه به نظر می رسید تولیدکنندگان ایتالیایی بی طرف هستند ، اما تا حدودی برخی اعتقادات تعصب آمیز راجع به ترکیه داشتند. با این حال ، آنها پس از شنیدن تجربیات و بیان بیماران ایتالیایی ، این فرصت را داشتند که به بازنگری دیدگاه های خود بپردازند. یک بیمار که تحت عمل کاشت مو قرار گرفته بود ، اظهار می کند که پس از پرداخت هزاران یورو برای یک پزشک ایتالیایی ، وی با دکتر سرکان آیگین ناجی ملاقات کرده بوداو این ، روند نمایش تلویزیونی را فوراً تغییر داد. همانطور که بیمار بیان کرد، پس از انجام عمل پیوند مو در ایتالیا ، او به دکتر سرکان آیگین مراجعه کرده تا عمل پیوند و کاشت موی قبلی خود را اصلاح کند ،که در نهایت برایش موهایی جدید و زیبا به ارمغان آورد. وی سپس تأکید کرد که دکتر سرکان زندگی جدیدی به من هدیه کرد. این بیانه به یادماندنی ترین قسمت و برجسته ترین بخش این برنامه تلویزیونی بود.

"İene - تعطیلات مو - ایتالیا 2015

شوی تلویزیونی ایتالیایی Iene Show برنامه ای را آماده کرد که داستان بیمارانی را که برای پیوند مو از ایتالیا به استانبول سفر کرده بودند ، تهیه کرد ، چرا آنها به کلینیک دکتر سرکان آگین و کل سفر پیوند موشان ترجیح دادند. تجربیاتی که بیماران در مورد کاشت مو در این برنامه تلویزیونی با عنوان "سفر کاشت مو" به اشتراک گذاشتند ، امکان آشنایی بیشتر با کشور ترکیه و درک میزان اهمیت دکتر سرکان آیگین را برای ایتالیایی ها را، فراهم می کند.

استارلیت گالا- اسپانیا 2016

دکتر سرکان آیگین در سال 2016 به عنوان مهمان افتخاری در رویداد استارلیت گالا شرکت کرد. آنتونیو باندراس ، که میزبان این مراسم ویژه بود ، با دکتر سرکان آیگین ملاقات کرد و در طی گفتگوی آنها ، آقای باندراس در مورد پیوند موی دوست خود، از دکتر سرکان آیگین سؤالاتی کرد و دکتر سرکان نیز تجربیات و نظریات خود را مطرح و اطلاعات مربوط به به نوآوری ها و فناوری هایی که در زمینه پیوند مو اتفاق افتاده است، را نیز ارائه کرد.

با دریافت جایزه ویژه در گالا که یکی از مهمترین سازمان ها در اسپانیا به شمار می رود، دکتر سرکان آیگین بار دیگر نماینده ترکیه در زمینه کاشت و پیوند مو شد.

حقایق

درباره کلینیک ما

quality-assurance-image
quality-assurance-image
quality-assurance-image
quality-assurance-image
quality-assurance-image
quality-assurance-image
quality-assurance-image

98

موفقیت میزان

Please Enable Javascript
23

سال ها تجربه

Please Enable Javascript
49

در سراسر جهان همایش ها

10000

بیماران راضی
دکتر سرکان آیگین در دنیا

برخی از سمینارها ،
کنفرانس ها و رویدادها

14 دسامبر 2019 کنفرانس اسپانیا
4 دسامبر 2019 فرانسه، پاریس- اهدای جوایز پزشک برتر اروپا
26-27 سپتامبر 2019 کنفرانس رم، ایتالیا
20 سپتامبر 2019 کنفرانس بولونیا، ایتالیا
6 سپتامبر 2019 کنفرانس ونیز، ایتالیا
26 آوریل 2019 کنفرانس رم، ایتالیا
22 فوریه 2019 کنفرانس کویت
15 فوریه 2019 هشتمین جایزه گردشگری سلامت - لارازون، اسپانیا
12 ژانویه 2019 کنفرانس منامه، بحرین
30 نوامبر 2018 کنفرانس سویا، اسپانیا
17 ژوئن 2018 کنفرانس سائوپائولو، برزیل
5 می 2018 کنفرانس بخارست، رومانی
24 مارچ 2018 کنفرانس ناپولی، ایتالیا
24 فوریه 2018 کنفرانس میلان، ایتالیا
11 نوامبر 2017 کنفرانس اویدو، اسپانیا
3 سپتامبر 2017 کنفرانس رم، ایتالیا
2 سپتامبر 2017 کنفرانس ناپولی، ایتالیا
25-27 می 2017 نمایشگاه گردشگری سلامت میلان، ایتالیا
3 می 2017 دریافت جایزه موفق ترین پزشک در زمینه کاشت مو- استانبول
18 مارچ 2017 کنفرانس بیروت، لبنان
23 اکتبر 2016 کنفرانس لچه ، ایتالیا
22 اکتبر 2016 کنفرانس باری، ایتالیا
21 اکتبر 2016 کنفرانس پالرمو، ایتالیا
17 اکتبر 2016 فستیوال پرمیوس اسکاپاراته، مهمان ویژه دکتر سرکان آیگین- سویلا، اسپانیا
11 سپتامبر 2016 کنفرانس ناپالی، ایتالیا
10 سپتامبر 2016 کنفرانس پالرمو، ایتالیا
9 سپتامبر 2016 کنفرانس"کیویتانوا مارچه" ایتالیا
6 آگوست 2016 مهمان ویژه ی"کنفرانس استارلیته گالا" ماربلا، اسپانیا
5 ژوئن 2016 کلینیکا کوئک" کنفرانس بارسلونا، اسپانیا
4 ژوئن 2016 کوله ژئو د مدیکوس" کنفرانس مادرید، اسپانیا
22 می 2016 کنفرانس ویدیوئی"ال کاجون" کالیفرنیا، آمریکا
7 می 2016 کنفرانس لوزان، سوئیس
20 مارچ 2016 کنفرانس رم، ایتالیا
19 مارچ 2016 کنفرانس ناپولی، ایتالیا
30 ژانویه 2016 کنفرانس سویا، اسپانیا
29 ژانویه 2016 کنفرانس مادرید، اسپانیا
27 سپتامبر 2015 کنفرانس ناپولی، ایتالیا
26 سپتامبر 2015 کنفرانس رم، ایتالیا
19 آوریل 2015 کنفرانس سویا، اسپانیا
18 آوریل 2015 کنفرانس ناپولی، ایتالیا
17 آوریل 2015 کنفرانس میلان، ایتالیا
12 آوریل 2015 کنفرانس ناپولی، ایتالیا
11 آوریل 2015- کنفرانس سیسیل، ایتالیا
10 آوریل 2015 کنفرانس سویا، اسپانیا
22-25 ژانویه2015 "نمایشگاه بین المللی امیت،تویاپ" استانبول، ترکیه
5 اکتبر 2014 کنفرانس لیوبلیانا،اسلوونی
4 اکتبر 2014 کنفرانس ونیز، ایتالیا
3 اکتبر 2014 کنفرانس میلان، ایتالیا
3 می 2014 کنفرانس اربیل، عراق
22مارچ 2014 کنفرانس کویت
1 مارچ 2014 کنفرانس منام، بحرین
11 ژانویه 2014 کنفرانس دبی، امارات متحده عربی
14 دسامبر 2013 کنفرانس دوحه، قطر
8 نوامبر 2013 کنفرانس ابوظبی، امارات متحده عربی

تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.