روش کاشت مو FUE یاقوت کبود روش کاشت مو FUE یاقوت کبود

fa 2020-03-23 18:25:00 2020-10-31 09:11:38 روش کاشت مو FUE یاقوت کبود
برای دیدن مراحل گام به گام فیلم را تماشا کنید

روش کاشت مو FUE یاقوت کبود

با گذر زمان همسو با پیشرفت تکنولوژی، در زمینه ی روش های کاشت مو و درمان ریزش مو نیز نوآوری های صورت گرفته است. کاشت مو که طی سالها به طرز چشمگیری پیشرفت کرده اکنون به یک روش جراحی کاملاً کاربردی بدل شده است که امروزه با استفاده کارآمدتر از تجهیزات پزشکی جدید به شکل کنونی در آمده است.

روش FUE که یکی از مدرن ترین و متداول ترین تکنیک های کاشت مو به حساب می آید ، با اطمینان از داشتن نتایج طبیعی و با استفاده از دستگاه های ویژه با تیغه های یاقوت کبود موفقیت خود را یک گام فراتر برده است

روش کاشت موی FUE یاقوت کبود در مقابل روش FUE کلاسیک

تفاوت بین روش کاشت موی  FUE یاقوت کبود با روش کلاسیک آن، باز نمودن میکروکانال ها است.

تفاوت بین روش کاشت موی FUE یاقوت کبود با روش کلاسیک آن، باز نمودن میکروکانال ها است.

FUE یاقوت کبود ، با استفاده از تیغه های ساخته شده از یک سنگ قیمتی گرانبها به نام یاقوت کبود به جای تیغه های استیل در طی فرآیند ایجاد برش، در محل گیرنده، انجام می شود.

FUE انجام شده با تیغه های  یاقوت کبود یک روش نیست ، بلکه نوآوری است که فرآیند جدیدی را در روش FUE اجرا می کند. " تیغه ها به گونه ای طراحی شده اند که از طریق باز کردن میکرو کانالهای کوچکتر در محل گیرنده برای پیوند ، تشکیل پوسته را کاهش داده و روند بهبودی را تسریع می کنند. در FUE (استخراج واحد فولیکولی) که با تیغه های  یاقوت کبود انجام می شود ، پس از انجام بی حسی موضعی برای بیمار ، فولیکول های مو با استفاده از یک میکرو موتور با میکرو منگنه در قطرهای 0/6، 0/7 و 0/8 میلی متر یکی یکی از ناحیه اهدا کننده خارج می شوند. با استفاده از روش FUE ،  فولیکول های موی استخراج شده باید در (میکروکانال ها) برش هایی که ایجاد شده پیوند زده شوند. این کانال ها تأثیر عمده ای بر تراکم ، زاویه و جهت رشد مو دارند ، که نقش تعیین کننده در ایجاد ظاهر طبیعی دارند. به همین دلیل ، ایجاد کانال ها مهمترین فرایند برای یک عمل موفقیت آمیز محسوب می شود.

امروزه استفاده از تیغه های  یاقوت کبودبهترین روش برای ایجاد میکرو کانال هاست. فولیکول های مو دراین کانال ها پیوند زده می شوند. برش های کوچک در امتداد پیازهای مو با استفاده از تیغه های تیز ، صاف و بادوام  یاقوت کبود ایجاد می شوند که دارای اندازه های متفاوت 1، 1/3 و 1/5 میلی متر هستند که امکان ایجاد کانال های بیشتری را فراهم می کند و موجب می گردد که پیازهای مو با تراکم بیشتر و نزدیکتر به یکدیگر پیوند شوند.

مزایای FUE با تیغه های یاقوت کبود در مقایسه با تیغه های استیل انجام می شود

برخی از مراکز کاشت مو ادعا می کنند که می توانند 65-70 واحد فولیکولی در هر سانتی متر مربع که موهای طبیعی و متراکم به بیمار می دهند، پیوند بزنند.

نه تیغه های  یاقوت کبود و نه تیغه های استیل نمی توانند چنین تراکم بالای پیوند را بدست آورند. " زیرا ، برای ایجاد ظاهری طبیعی ، فولیکول های مو باید با در نظر داشتن زاویه و جهت دقیق رشد مو پیوند شوند. اگر قرار است 65-70 واحد فولیکولی در هر سانتی متر مربع پیوند شود ، دستیابی به نتیجه طبیعی غیرممکن است ، زیرا با ایجاد چنین برشهایی متراکمی از رشد مناسب پیازهای مو، جلوگیری می شود. زاویه طبیعی رشد مو 40-45 درجه است. اگر فولیکول های مو برای به دست آوردن تراکم بالا عمود بر پوست سر پیوند شوند، این امر باعث ایجاد ظاهری غیر طبیعی می شود.

مزایای FUE با تیغه های یاقوت کبود در مقایسه با FUE که با تیغه های استیل انجام می شود

  • به دلیل ویژگی های آن مانند سطح صاف با خاصیت ضد باکتریایی ، سختی ، وضوح و دوام ، هنگام استفاده از تیغه های  یاقوت کبود برای روند باز کردن کانال های میکرو ، لرزش کاهش می یابد. بنابراین ، خطر عوارضی مانند ضربه و آسیب به بافت پوست سر نیز کاهش می یابد.
  • در مقایسه با تیغه های استیل؛ FUE که با تیغه های یاقوت کبود انجام می شود که امکان پیوند متراکم تر را برای افرادی که ریزش مو پیشرفته دارند فراهم می کند.
  • با استفاده از تیغه های یاقوت کبود تراکم بیشتری حاصل می شود ، بنابراین ظاهری طبیعی تر ایجاد می شود.
  • انیمیشن سه بعدی در ایجاد برش های انجام شده با تیغه های  یاقوت کبود
  • در مقایسه با تیغه های استیل ، تیغه های یاقوت کبود این امکان را می دهد تا قبل از ایجاد برش ها ، حجم کمتری - مایع مخصوص برای بلند کردن پوست از استخوان، تزریق شود. در نتیجه ، احتباس مایعات پس از جراحی کاهش یافته و بهبودی پس از عمل برای بیماران راحت تر خواهد بود.
  • از آنجا که برش های ایجاد شده برای فرآیند پیوند کوچکتر خواهد بود ، بازیابی بافت در مقایسه با استفاده از تیغه های استیل سریعتر خواهد بود ، اما مهمتر از همه ، پوست پیوندی به شکل کاملا صاف بدون جای زخم ترمیم خواهد شد.
  • در نتیجه باز شدن کانالها در همان طول پیازهای مو ، امکان جدا شدن فولیکول ها و تغییر زاویه موها پس از مراحل پیوند وجود ندارد.

 

وقتی روشی کاملاً شناخته شده و مورد قبول عموم باشد ، چیزی که مردم از این روش انتظار دارند، بالاترین کیفیت است. با گذشت زمان ، کاشت مو نیز مسیری مشابه را دنبال نموده و شاهد پیشرفت بسیار زیادی در این زمینه هستیم که امکان رسیدن به ظاهری عالی را فراهم کرده است. FUE، یک روش کاشت مو است که از سال 2004 به عنوان معمول ترین روش کاشت مو در سراسر جهان شناخته شده است. اکنون وقت آن است که بر انتظارات بیمار از کیفیت یک کاشت موی عالی تمرکز کنیم. این انتظار  با استفاده از روش نوین FUE با استفاده از تیغه های یاقوت کبود برآورده شده است. روش FUE با تیغه های یاقوت کبود ، که در کلینیک دکتر سرکان آیگین انجام می شود ، نتایج طبیعی ، موفقیت آمیز و خوشایند زیبایی را ارائه می دهد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد FUE با تیغه های یاقوت کبود دریافت کنید یا درخواست مشاوره کنید ، در هر لحظه می توانید با ما تماس بگیرید.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.