آیا موهای نازک شده دوباره رشد می کنند؟

آیا موهای نازک شده دوباره رشد می کنند؟
اولین چیزی که باید تعیین شود علت اصلی ریزش مو است. سطح استرس، سبک زندگی یا شرایط پزشکی فقط برخی از دلایل ریزش موهستند. شایع ترین علت ریزش مو برای زنان و مردان این است که هورمون های جنسی باعث ریزش مو به شکل خاصی می شوند. اگر چه طاسی با الگوی زنانه یا مردانه، دائمی است اما اقدامات کمی وجود دارد که می توانید برای کند کردن روند آن انجام دهید.
fa

اولین چیزی که باید تعیین شود علت اصلی ریزش مو است. سطح استرس، سبک زندگی یا شرایط پزشکی فقط برخی از دلایل ریزش موهستند. شایع ترین علت ریزش مو برای زنان و مردان این است که  هورمون های جنسی باعث ریزش مو به شکل خاصی می شوند. اگر چه طاسی با الگوی زنانه یا مردانه، دائمی است اما اقدامات کمی وجود دارد که می توانید برای کند کردن روند آن انجام دهید.

اگر دلیل کم پشت بودن مو موقتی باشد ممکن است موهای شما دوباره رشد کند . برای جلوگیری از کم پشت شدن مو ناشی از استرس، ممکن است راه حل رفع استرس باشد و یا راه حل بازگرداندن تعادل هورمونی باشد. اگر به دلایل ژنتیکی یا بیماری مانند آلوپسی موهایتان کم شود ، معمولا کم پشتی مو دائمی خواهد بود.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.