آیا مزوتراپی در درمان موها مؤثر است؟

آیا مزوتراپی در درمان موها مؤثر است؟
پاسخ بله است. مزوتراپی یک روش درمانی بسیار مؤثر است برای ریزش موی زن و مرد و برای جلوگیری از ریزش و همچنین رشد مجدد مو استفاده می شود. دوزهای کمی از داروهای انتخاب شده توسط سوزن های مخصوص بر روی پوست اعمال می شود. این یک درمان محلی است که مناطق درگیر را تحت تأثیر قرار می دهد. مزوتراپی مو از دلایل اصلی ریزش مو را به طور موثر هدف قرار می دهد- عدم تعادل هورمونها در فولیکول مو و اطراف آن، کمبود مواد مغذی و کاهش گردش خون. این منجر به تحریک رشد طبیعی مو می شود و به جلوگیری از ریزش مو کمک می کند. این روش نسبت به سایر روش های درمانی دارویی برتر است زیرا این یک روش درمانی بسیار موثر با مقدار کمی دارو است که عوارض جانبی کمتری به همراه دارد.
fa

پاسخ بله است. مزوتراپی یک روش درمانی بسیار مؤثر است برای ریزش موی زن و مرد و برای جلوگیری از ریزش و همچنین رشد مجدد مو استفاده می شود. دوزهای کمی از داروهای انتخاب شده توسط سوزن های مخصوص بر روی پوست اعمال می شود. این یک درمان محلی است که مناطق درگیر را تحت تأثیر قرار می دهد.

مزوتراپی مو از دلایل اصلی ریزش مو را به طور موثر هدف قرار می دهد- عدم تعادل هورمونها در فولیکول مو و اطراف آن، کمبود مواد مغذی و کاهش گردش خون. این منجر به تحریک رشد طبیعی مو می شود و به جلوگیری از ریزش مو کمک می کند. این روش نسبت به سایر روش های درمانی دارویی برتر است زیرا این یک روش درمانی بسیار موثر با مقدار کمی دارو است که عوارض جانبی کمتری به همراه دارد.

مزوتراپی نوع خاصی از درمان است که برای درمان طاسی زنان و مردان استفاده می شود. این فاکتورهای رشد، هورمون ها و پروتئین ها و ویتامین ها را در پوست سر تنظیم می کند، در عین حال پوست را سفت می کند. درمان بدون شک روشی سریع برای ترمیم تعادل هورمونی و نتیجه سریع است. هنگامیکه بیمار شروع به بهبودی می کند، درمان کمتر و کمتر می شوند تا زمانیکه بیمار به میزان مطلوب تعادل هورمونی برسد.

مزوتراگی یک روش درمانی بدون درد است که بیماران دارای آلوپسی که این روش را برای درمان به کار برده اند هیچ شکایتی از درد در حین درمان ندارند. تنها چند هفته پس از اولین استفاده، بهبود موها قابل تشخیص است. پس از شش هفته، موهای جدید دوباره در مناطق آسیب دیده رشد می کنند و به ساختار منظم مو تبدیل می شوند. برنامه ها باید در یک دوره خاص تکرار شوند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مزوتراپی دریافت کنید یا در خواست مشاوره کنید، در صورت تمایل با کلینیک دکتر سرکان تماس بگیرید.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.