آیا پیوند مو روشی دردناک است؟

آیا پیوند مو روشی دردناک است؟
به لطف آخرین فن آوری های انجام شده در زمینه پیوند مو، دردی که در حین عمل احساس می شود تقریباٌ صفر است. پس از اتمام عمل، در روند بهبود پوست سرتان ممکن است درد جزئی احساس کنید که در مقایسه با درد روش های جراحی دیگر بسیار ناچیز است. به عنوان کلینیک دکتر سرکان آیگین ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که هیچ ترسی از درد دیگر وجود ندارد. به دلایل متعدد زیر:
fa

به لطف آخرین فن آوری های انجام شده در زمینه پیوند مو، دردی که در حین عمل احساس می شود تقریباٌ صفر است. پس از اتمام عمل، در روند بهبود پوست سرتان ممکن است درد جزئی احساس کنید که در مقایسه با درد روش های جراحی دیگر بسیار ناچیز است. به عنوان  کلینیک دکتر سرکان آیگین ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که هیچ ترسی از درد دیگر وجود ندارد. به دلایل متعدد زیر:  

کاشت مو معمولاٌ تحت تأثیر بی حسی موضعی انجام می گیرد، بنابراین دردی احساس نخواهید کرد. از سال 2019، کلینیک دکتر سرکان آیگین شروع به استفاده از روش آرام بخشی و کاشت مو کرد تا بیماران در حین عمل احساس راحتی بیشتری کنند. در پیوند مو همراه با آرام بخشی، بیمار بدون هیچ گونه ناراحتی بیدار خواهد ماند و پروسه برداشتن گرافت های پیوندی، ایجاد منطقه گیرنده و کاشت گرافت های پیوندی را احساس نخواهد کرد.

پزشکان کاشت مو قسمت هایی از پوست سر شما را که بایست کار شود بی حس می کنند. بی حسی موضعی به ندرت باعث ایجاد عارضه می شود و شما در تمام مراحل عمل بیدار هستید. همچنین میزان مورد نیاز ماده بی حسی برای هر بیمار متفاوت است و برخی از افراد آستانه درد بیشتری نسبت به دیگران دارند بنابراین تعیین سطح دقیق میزان ماده بی حسی برای این روش، منطقی نیست. با این وجود، کلینیک ما تا زمان آماده شدن بیمار برای عملیات و رسیدن به مرحله ی بی حسی کامل ، پروسه بی حسی را ادامه خواهد داد.

بازیابی و دوران نقاهت پس از عمل

بعد از عمل؛ بیماران ممکن است با بهبودی پوست سر درد خفیفی را تجربه کنند، اما به طور معمول بیماران در حین کاشت مو و بعد از آن درد کمی دارند یا بدون درد هستند. در صورت ایجاد ورم، توصیه می شود از کیسه یخ در مناطق متورم استفاده کنید. بیشتر بیماران اظهار می کنند که ورم بعداز عمل درد کمی ایجاد می کند. موارد تورم غیرطبیعی نیز می تواند متفاوت باشد، اما تقریبا همه بیماران طی یک هفته بهبود می یابند. زمان بهبودی بعد از عمل در افراد مختلف متفاوت است. مثلاٌ یک نفر ممکن است فقط برای چند روز احساس ناراحتی کند، در حالیکه دیگری ممکن است به مدت چند هفته دچار دردسر شود.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.