عمر موهای پیوندی پس از عمل کاشت مو چقدر است؟

عمر موهای پیوندی پس از عمل کاشت مو چقدر است؟
به لطف گرافت های گرفته شده از ناحیه ی که به دلایل زنتیکی موهای آن قسمت نمی ریزد، موهای کاشته شده برای تمام عمر ماندگار هستند. اگر این روش توسط یک جراح به شکل درست انجام گیرد و مراقبت های مناسب بعد از عمل انجام شود، پیوند مو یک روش مادام العمر خواهد بود. حتی با وجود داشتن طاسی ارثی، موهای شما ویژگی های موهای جایی را که گرافت های پیوندی از آن گرفته شده است، در هر کجای پوست سر قرار گیرد، حفظ خواهد کرد. به همین دلیل جراحی پیوند مو تنها راه حل دائمی برای ریزش موهاست.
fa

به لطف گرافت های گرفته شده از ناحیه ی که به دلایل زنتیکی موهای آن قسمت نمی ریزد، موهای کاشته شده برای تمام عمر ماندگار هستند.

اگر این روش توسط یک جراح به شکل درست انجام گیرد و مراقبت های مناسب بعد از عمل انجام شود، پیوند مو یک روش مادام العمر خواهد بود. حتی با وجود داشتن طاسی ارثی، موهای شما ویژگی های موهای جایی را که گرافت های پیوندی از آن گرفته شده است، در هر کجای پوست سر قرار گیرد، حفظ خواهد کرد. به همین دلیل جراحی پیوند مو تنها راه حل دائمی برای ریزش موهاست.

از آنجاییکه فولیکول های مو از ناحیه ای مقاوم در برابر ریزش مو گرفته می شوند، پوست سر ریشه های پیوند شده را می پذیرد. در نتیجه این عمل، مو بسیار طبیعی رشد خواهد کرد و موی جدیدی که رشد می کند همان ویژگی های موی آن منطقه را نشان می دهد. پزشکان ترجیح می دهند گرافت های مو را از ناحیه پشت سر بیمار یعنی بالای گردن بر دارند. دلیل آن، این است که فولیکول های پشت سرما از نظر ژنتیکی در برابر ریزش مو مقاوم هستند. بنابراین، این ویژگی ژنتیکی را حتی هنگام پیوند به ناحیه گیرنده بیمار از دست نخواهند داد. 

افرادی که از طاسی با الگوی زنانه یا مردانه رنج می برند، خطر بیشتری برای ریزش مو در آینده دارند. با این حال، در بیشتر موارد، می توان با انجام کاشت موی دوم یا سوم در مناطقی که ریزش موی جدید رخ می دهد، مشکل را حل نمود. از آنجا که ریزش مو همچنان افزایش می یابد، محدودیت های جسمی برای مواردی که می توان در یک جلسه انجام داد وجود دارد. بعضی از بیماران ترجیح می دهند که بیش از یک بار عمل نمایند تا تراکم موهایشان افزایش یابد. با این حال این امر بر روی موهای پیوند شده اولیه تأثیر منفی نمی گذارد. موهای پیوند شده برای یک عمر ایمن باقی خواهند ماند.تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.