چه چیز قارچ های پوست سر را از بین می برد؟

چه چیز قارچ های پوست سر را از بین می برد؟
به عامل عفونت های قارچی معمولا کرم حلقوی گفته می شود. با این حال، کرم ها آن را ایجاد نمی کنند. ین ها عفونت های سطحی پوست، مو یا ناخن هستند که در اثر انواع قارچ ها ایجاد می شوند و در غیر این صورت در خاک، حیوانات یا بعضی اوقات فقط در افراد زندگی می کنند. به عنوان یک جوش کوچک شروع می شود که به سمت بیرون پخش می شود و یک اثر پوسته مانند بدون مو به جا می گذارد. موهای آلوده شروع به نازک شدن می کنند و به راحتی از بین می روند(تصویر زیر را ببینید). روش های مختلفی برای درمان یا جلوگیری از قارچ مو وجود دارد. با این حال، اولین و اساسی ترین مرحله بهداشت مناسب است.
fa

به عامل عفونت های قارچی معمولا کرم حلقوی گفته می شود. با این حال، کرم ها آن را ایجاد نمی کنند. ین ها عفونت های سطحی پوست، مو یا ناخن هستند که در اثر انواع قارچ ها ایجاد می شوند و در غیر این صورت در خاک، حیوانات یا بعضی اوقات فقط در افراد زندگی می کنند. به عنوان یک جوش کوچک شروع می شود که به سمت بیرون پخش می شود و یک اثر پوسته مانند بدون مو به جا می گذارد.  موهای آلوده شروع به نازک شدن می کنند و به راحتی از بین می روند(تصویر زیر را ببینید). 

روش های مختلفی برای درمان یا جلوگیری از قارچ مو وجود دارد. با این حال، اولین و اساسی ترین مرحله بهداشت مناسب است.

قارچ موجود در مو می تواند مسری باشد، به این معنی که فرد آلوده می تواند آن را از طریق اشیا آلوده (مثلا شانه ها) یا تماس مستقیم به دیگران منتقل کند. به همین دلیل از به اشتراک گذاشتن حوله، شانه و برس خودداری کنید و مطمئن شوید که همه سر ها و اشیایی که با مو تماس دارند تمیز باشند، قبل از استفاده خوب بشویید، تمیز و خشک کنید و این کار را به عنوان تمیز کردن وسایلتان حداقل هفته ای یکبار انجام دهید.

حتماٌ هر 6 ماه یکبار با متخصص پوست ملاقات کنید تا مطمئن شوید همه چیز خوب است و وضعیت مو و پوستتان در وضعیت سلامتی است.

شما باید موها را با شامپوی ضد قارچ تغذیه کنید. شامپوها حاوی موادی هستند که می توانند بیشتر قارچ های موها ی شما را از بین ببرند.

از پوشیدن کلاه هایی که ممکن است منجر به تعریق بیش از حد پوست سرتان شود خودداری نمایید.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.