چرا هزینه کاشت مو در ترکیه نسبت به نقاط دیگر جهان مقرون به صرفه است؟

چرا هزینه کاشت مو در ترکیه نسبت به نقاط دیگر جهان مقرون به صرفه است؟
ترکیه به دلیل انجام عمل کاشت مو با قیمت نسبتا پایین تر نسبت به سایر کشورها مشهور است. اما این به هیچ وجه به معنای ارائه خدمات بی کیفیت در کلینیک های آن ها نیست. به این دلیل که هزینه های ترکیه ارزان تر از سایر کشورهای پیشرفته است. این اجازه را می دهد تا کلینیک های کاشت مو در ترکیه روش های ارزان تری را با کیفیت برابر و حتی بهتر ارائه نمایند. حتی اگر هزینه اقامت را به صورتحساب بیماران اضافه کنید هزینه تمام شده عمل کاشت مو در اکثر موارد 50 درصد نرخ کشورهای دیگر است. بنابراین جای تعجب نیست که روز به روز مردان بیشتری علاقه مند به مسافرت و انجام کاشت مو در یک کشور خارجی مانند ترکیه هستند که در کاشت مو و درمان ها ی مو تخصص دارد. به همین دلیل، ترکیه برای بسیاری از افرادی که به دنبال جراحی ها زیبایی مو و یا سایر جراحی های زیبایی هستند، به مقصد ایده آل بدل شده است. ترکیه در شمار معدود کشورهای جهان است که کلیه خدمات بهداشتی و درمانی تحت ضمانت دولت را به همه افراد ارائه می دهد. این امر باعث افتتاح بیمارستانها در تمام شهرهای ترکیه در طول سالها و استخدام هزاران پزشک جراح برای کار در این بیمارستانهاست. طبیعتا آموزش پزشکی هم در سطح دانشگاه ها و هم از نظر عملی پیشرفت زیادی کرده است.
fa

ترکیه به دلیل انجام عمل کاشت مو با قیمت نسبتا پایین تر نسبت به سایر کشورها مشهور است. اما این به هیچ وجه به معنای ارائه خدمات بی کیفیت در کلینیک های آن ها نیست. به این دلیل که هزینه های ترکیه ارزان تر از سایر کشورهای پیشرفته است. این اجازه را می دهد تا کلینیک های کاشت مو در ترکیه روش های ارزان تری را با کیفیت برابر و حتی بهتر ارائه نمایند.

حتی اگر هزینه اقامت را به صورتحساب بیماران اضافه کنید هزینه تمام شده عمل کاشت مو در اکثر موارد 50 درصد نرخ کشورهای دیگر است. بنابراین جای تعجب نیست که روز به روز مردان بیشتری علاقه مند به مسافرت و انجام کاشت مو در یک کشور خارجی مانند ترکیه هستند که در کاشت مو و درمان ها ی مو تخصص دارد. به همین دلیل، ترکیه برای بسیاری از افرادی که به دنبال جراحی ها زیبایی مو و یا سایر جراحی های زیبایی هستند، به مقصد ایده آل بدل شده است. ترکیه در شمار معدود کشورهای جهان است که کلیه خدمات بهداشتی و درمانی تحت ضمانت دولت را به همه افراد ارائه می دهد. این امر باعث افتتاح بیمارستانها در تمام شهرهای ترکیه در طول سالها و استخدام هزاران پزشک جراح برای کار در این بیمارستانهاست. طبیعتا آموزش پزشکی هم در سطح دانشگاه ها و هم از نظر عملی پیشرفت زیادی کرده است. 

در این جا چند آمار برای درک بهتر رشته پزشکی در ترکیه آورده شده است.

تقریبا 7 میلیارد نفر در جهان زندگی می کنند و 389 هزار نفر از این رشته فارغ التحصیل شده اند در حالیکه ترکیه 80 میلیون نفر جمعیت داشته و 75 هزار دانشجو در صد دانشکده پزشکی تحصیل می کنند. بدین ترتیب در ترکیه به ازای هر 100 هزار نفر 150 پزشک، که معادل سرانه پزشکان در کشورهای مرفه است، رسیده است. براساس گزارش OECD، با میانگین 106 در 100 هزار نفر ساکن، در ترکیه فارغ التحصیلان مدارس پزشکی بیش از یونان، نیوزلند، فرانسه و ایالات متحده آمریکاست.

پس از سال ها تجربه، اطمینان حاصل می شود که بیماران، از نظر سبک درمان و به طور کلی روش های جراحی، به خدمات با کیفیت و موثر دست می یابند. با این وجود یان امکانات جالب توجه قابل ارائه در ترکیه برای کاشت مو تنها در صورتی معتبر است که توسط یک کلینیک معتبر، پزشک مجرب واجد شرایط به همراه یک کادر پزشکی متبحر انجام گیرد.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.