کدام روش بهتر است DHI یا FUE؟

کدام روش بهتر است DHI یا FUE؟
انتخاب بین این دو روش درمانی به دلایل مختلفی از جمله درجه ی ریزش مو بیمار، میزان نازکی و میزان تراکم موهای ناحیه اهدا بستگی دارد. از آنجا که کاشت مو یک روش درمانی کاملاٌ شخصی است، اعتقاد بر این است که روشی که بیشترین انتظار بیمار را دارد، روشی است که بهترین نتیجه را دارد. روش FUE برای پوشش مناطق وسیع ایده آل است، در حالیکه روش DHI امکان بهتری را برای دستیابی به تراکم بالاتر فراهم می کند. اگر بیمار ریزش موی شدیدی داشته باشد و لکه های طاسی بیش از حد گسترده برای پوشاندن وجود داشته باشد، حتی اگر بیمار بخواهد با استفاده از روش DHI یک جلسه کاشت مو انجام دهد، وی کاندیدای بهتری برای روش FUE خواهد بود. دلیل این امر این است که روش FUE امکان برداشت مقادیر بیشتری از پیوند ها را در یک جلسه فراهم می نماید.
fa

انتخاب بین این دو روش درمانی به دلایل مختلفی از جمله درجه ی ریزش مو بیمار، میزان نازکی  و میزان تراکم موهای ناحیه اهدا بستگی دارد. از آنجا که کاشت مو یک روش درمانی کاملاٌ شخصی است، اعتقاد بر این است که روشی که بیشترین انتظار بیمار را دارد، روشی است که بهترین نتیجه را دارد.

روش FUE برای پوشش مناطق وسیع ایده آل است، در حالیکه روش DHI امکان بهتری را برای دستیابی به تراکم بالاتر فراهم می کند. اگر بیمار ریزش موی شدیدی داشته باشد و لکه های طاسی بیش از حد گسترده برای پوشاندن وجود داشته باشد، حتی اگر بیمار بخواهد با استفاده از روش DHI یک جلسه کاشت مو انجام دهد، وی کاندیدای بهتری برای روش FUE خواهد بود. دلیل این امر این است که روش FUE امکان برداشت مقادیر بیشتری از پیوند ها را در یک جلسه فراهم می نماید.

مهمترین ویژگی متمایز کننده روش DHI در مقایسه با سایر روش های کاشت مو این است که روش DHI از یک ابزار پزشکی قلم مانند به نام CHOI چوی استفاده می کند که مکانهای گیرنده را ایجاد و همزامان گرافتها را پیوند می زند.

در روش FUE بایست موهای سر بیمار قبل از شروع عمل کاملا تراشیده شود، در حالیکه در روش DHI فقط به تراشیدن ناحیه اهدا کننده نیاز است. این مزیت قابل توجهی را برای بیماران فراهم می کند.

روش DHI بییش از سایر روش های کاشت مو به مهارت و تجربه نیاز دارد. که به نوبه خود، نیاز پزشکان و کادر درمانی را به گذراندن دوره آموزشی طولانی مدت را نشان می دهد که موجب خواهد شد در این روش تخصص کافی داشته باشند.

روش DHI دوره نقاهت سریعتری دارد و می تواند با خونریزی کمتر نسبت به روش FUE انجام شود. 

روش FUE برای پوشش مناطق وسیع ایده آل است، در حالیکه روش DHI امکان بهتری را برای دستیابی به تراکم بالاتر فراهم می کند. 

آیا روش کاشت DHI دردناک است؟

خیر. به لطف استفاده از داروی آرام بخش که تحت نظارت مستقیم متخصص بیهوشی ما انجام می شود، شما قبل از انجام روش کاشت مو دیگر هیچ گونه دردی را در حین استفاده از بی حسی موضعی تجربه نخواهید کرد. DHI یا همان روش کاشت مستقیم مو یک روش کاشت با استفاده از یک ابزار ویژه به نام قلم کاشت CHOI است. این روش به پزشک امکان کنترل بیشتر بر روی زاویه، جهت و عمق کاشت مو را می دهد و از این رو ظاهر طبیعی تری به دست می آورد. در کاشت موی DHI نیازی به ایجاد برش نخواهد بود.

بنابراین، احتمال عفونت بسیار کم است و عمل شما با درد کمتری خواهد بودم. حتی اگر کاشت مو به عنوان روش های بدون در نظر گرفته شود، این روش جدید به بیماران ما که از فوبیای سوزن رنج می برند کمک  می کند تا احساس راحتی بیشتر و آسایش را در حین عمل تجربه کنند. با استفاده از تکنیک DHI دردی که در حال حاضر حداقل بود اکنون کاملا برطرف می شود. همچنین به لطف بهبودی سریع در مرحله بعد از عمل ، بیمار می تواند سریعتر به روال عادی خود برگردد.

بنابراین دلیل برتری روش DHI چیست؟

به این دلیل که می تواند ظریفترین روش کاشت مو بدون ایجاد زخم نیاز به جراحی و با کمترین دوره ی نقاهت، باشد نسبت به روش های دیگر مزیتهای بیشتری دارد.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.