میزان موفقیت کاشت مو FUE چقدر است؟

میزان موفقیت کاشت مو FUE چقدر است؟
عوامل بی شماری وجود دارد که بر میزان موفقیت کاشت مو تأثیر می گذارد. انتخاب یک کلینیک با کیفیت بالا و یک پزشک با تجربه که با کادر پزشکی بسیار آموزش دیده کار می کند یکی از مهمترین عوامل محسوب می شود. همچنین به میزان ریزش مو، در دسترس بودن ناحیه اهدا کننده و نوع روش که دارید بستگی دارد. اگر شما استانداردهای لازم برای درمان کاشت مو را داشته باشید، یک جراح مناسبت که دارای تجربه و مهارت کافی باشد، می تواند تا 95% موفقیت را تحویل دهد. نتیجه FUE کاشت مو تقریبا 95 تا 100 درصد موفقیت را نشان می دهد. با این حال میزان موفقیت به میزان تجربه پزشک کاشت مو و تیم پزشکی وی بستگی دارد که می بایست ماهر و کاملا با تجربه باشند. همچنین در برخی اوقات بیمار باید آگاه باشد که برای نتیجه ی بهتر نیاز به چند جلسه کاشت مو باشد.
fa

عوامل بی شماری وجود دارد که بر میزان موفقیت کاشت مو تأثیر می گذارد.

انتخاب یک کلینیک با کیفیت بالا و یک پزشک با تجربه که با کادر پزشکی بسیار آموزش دیده کار می کند یکی از مهمترین عوامل محسوب می شود. همچنین به میزان ریزش مو، در دسترس بودن ناحیه اهدا کننده و نوع روش که دارید بستگی دارد.

اگر شما استانداردهای لازم برای درمان کاشت مو را داشته باشید، یک جراح مناسبت که دارای تجربه و مهارت کافی باشد، می تواند تا 95% موفقیت را تحویل دهد.

نتیجه FUE کاشت مو تقریبا 95 تا 100 درصد موفقیت را نشان می دهد. با این حال میزان موفقیت به میزان تجربه پزشک کاشت مو و تیم پزشکی وی بستگی دارد که می بایست ماهر و کاملا با تجربه باشند. همچنین در برخی اوقات بیمار باید آگاه باشد که برای نتیجه ی بهتر نیاز به چند جلسه کاشت مو باشد.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.