وقتی آسپرین را در موهایتان قرار می دهید چه اتفاقی می افتد؟

وقتی آسپرین را در موهایتان قرار می دهید چه اتفاقی می افتد؟
به طور معمول افزودن آسپرین به شامپوی شما باعث لایه برداری پوست سر شده و به شما کمک می کند تا از لایه های پوستی مرده که مسئول شوره ی سر هستند خلاص شوید. لایه برداری از پوست سر می تواند با کاهش تجمع محصول و چربی اضافی، موهای شما را سالم تر کند. آسپرین می تواند موهای شما را براق تر کند. اگر موهای شما خشک و مات به نظر می رسد، ممکن است با افزودن مقداری آسپرین به شامپوی خود یا فقط با ساخت محلول آب و آسپرین بتوانید درمان مویتان را آسانتر کنید. شما برای اینکار باید قرصها را خرد کرده تا پودر شوند. سپس می توان آن ها را با مواد دیگر مخلوط و به عنوان شامپو استفاده کرد و یا به عنوان ماسک مو استفاده کرد. این ماده حاوی استیل سالیسیلیک اسید است که فواید مختلفی برای مو دارد.
fa

به طور معمول افزودن آسپرین به شامپوی شما باعث لایه برداری پوست سر شده و به شما کمک می کند تا از لایه های پوستی مرده که مسئول شوره ی سر هستند خلاص شوید. لایه برداری از پوست سر می تواند با کاهش تجمع محصول و چربی اضافی، موهای شما را سالم تر کند.

آسپرین می تواند موهای شما را براق تر کند. اگر موهای شما خشک و مات به نظر می رسد، ممکن است  با افزودن مقداری آسپرین به شامپوی خود یا فقط با ساخت محلول آب و آسپرین بتوانید درمان مویتان را آسانتر کنید. شما برای اینکار باید قرصها را خرد کرده تا پودر شوند. سپس می توان آن ها را با مواد دیگر مخلوط و به عنوان شامپو استفاده کرد و یا به عنوان ماسک مو استفاده کرد. این ماده حاوی استیل سالیسیلیک اسید است که فواید مختلفی برای مو دارد.

این اسید نوعی از سالیسیلیک اسید است و به راحتی و سریع به رفع شوره سرکمک می کند. اسید سالیسیلیک پوست سر را تمیز می کند، سلول های مرده و چربی روی پوست سر را ازبین می برد. اگر موهای نازک، خشک یا آسیب دیده دارید، اسید سالیسیلیک موجود در آسپرین به شما توصیه نمی شود. از آسپرین به دلیل توانایی تمیز کردن عمیق می توان برای موهای چرب استفاده کرد.

افزودن آسپرین به برنامه های روتین مراقبت از موهایتان ممکن است اثرات مثبتی مانند براقیت و رنگ بیشتر موها و پوست سر سالم و بدون شوره داشته باشد.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.