وقتی جوش شیری را در موهای خود قرار می دهید چه اتفاقی می افتد؟

وقتی جوش شیری را در موهای خود قرار می دهید چه اتفاقی می افتد؟
استفاده از جوش شیرین برای مراقبت از مو ممکن است برای برخی از افراد خوب باشد. اعتقاد بر این است که موهای شما را تمیز، احیا و نرم می کند. با این حال برخی افراد معتقدند که چند ماه استفاده از جوش شیرین باعث خشکی، وز شدن، آسیب دیدن و کدر شدن مو می شود. PH قلیایی جوش شیرین آن را به یک پاک کندده عالی برای پوست سر و مو تبدیل می کند. این توانایی را دارد که آلودگی های پوست سر را پاک کرده و آن را تمیز نگه دارد. مخلوط کردن یک قاشق چای خوری جوش شیرین در آب و ریختن مقداری از این محلول در موهای شما می تواند راه حلی برای حجم بیشتر موها باشد. بعد از دو دقیقه محلول را کاملا آبکشی کنید. با این حال بسیار مهم است که مراقب باشید که باعث تحریک پوست سر خود نشوید. به یاد داشته باشید که موهای همه منحصر به فرد است، و مهمترین چیز این است که محصولات و روال معمول خود را پیدا کنید.
fa

استفاده از جوش شیرین برای مراقبت از مو ممکن است برای برخی از افراد خوب باشد. اعتقاد بر این است که موهای شما را تمیز، احیا و نرم می کند. با این حال برخی افراد معتقدند که چند ماه استفاده از جوش شیرین باعث خشکی، وز شدن، آسیب دیدن و کدر شدن مو می شود. PH قلیایی جوش شیرین آن را به یک پاک کندده عالی برای پوست سر و مو تبدیل می کند. این توانایی را دارد که آلودگی های پوست سر را پاک کرده و آن را تمیز نگه دارد.

مخلوط کردن یک قاشق چای خوری جوش شیرین در آب و ریختن مقداری از این محلول در موهای شما می تواند راه حلی برای حجم بیشتر موها باشد. بعد از دو دقیقه محلول را کاملا آبکشی کنید. با این حال بسیار مهم است که مراقب باشید که باعث تحریک پوست سر خود نشوید. به یاد داشته باشید که موهای همه منحصر به فرد است، و مهمترین چیز این است که محصولات و روال معمول خود را پیدا کنید.


تصاویر قبل و بعد

بلافاصله بعد از پر کردن فرم می توانید عکس های قبل و بعد را فوراً مشاهده کنید. یک پیام خودکار از طریق تلفن یا ایمیل دریافت خواهید کرد.

برای تفکیک کردن جزئیات، برای تبلیغات و تهیه محتوای شبکه های اجتماعی و آنالیز داده ها ما از کوکی ها استفاده می کنیم.